Nothing

Jaký let balónem vybrat

Lety pro jednotlivce

Vhodné jako dárek pro jednu osobu. Udělejte radost svým blízkým k narozeninám, výročím nebo jiným příležitostem. Nabízíme let v koši pro 6-7 cestujících (podle jejich hmotnosti), takže poletíte spolu s dalšími pasažéry na palubě. Let bude proveden při naplnění koše alespoň pěti osobami. Letět mohou osoby všech věkových kategorií. Cenu letenky naleznete v Ceníku nebo přímo v rezervačním formuláři.

 

Skupinové lety

Výhodné pro skupinu až sedmi pasažérů. Ideální řešení pro rodinné anebo firemní oslavy a příjemné zážitky s přáteli. Cena letenky je určena počtem zakoupených míst v koši. Při zakoupení alespoň šesti pasažérů si můžete vybrat vlastní místo vzletu a to bez účtování přepravy našeho balónu do zvolené destinace. Čím více pasažérů, tím levnější let na osobu!

 

Let balónem jako dárek

Můžete u nás také zakoupit letenku ve formě dárkového voucheru buď na plnou cenu letenky anebo slevové vouchery v hodnotě po 600 Kč pro nákup letenky obdarovaným.

Oba typy voucherů si u nás můžete objednat na telefonním čísle +420 776 852 583 nebo +420 602 615 793, kde se domluvíte s operátorem o platbě a způsobu dodání letenky. V případě že jste naopak tyto vouchery již obdrželi, zavolejte nám na výše uvedená telefonní čísla a dokončete s operátorem proceduru nákupu a plánování Vašeho letu. Zařadíme Vás do některého z volných termínů nebo do termínu Vámi požadovaného ve Vámi zvolené destinaci vzletu.

 

Lety na přání

Ve formuláři REZERVACE LETENKY on-line si můžete v kolonce „zvláštní přání“ zvolit Vámi vybrané místo.

Obratem Vám zavoláme pro dohodu a případné potvrzení této rezervace.